top of page
self-employed-boss-008-512.png

REFERENCE

Žena v bílém

Romana Nováková

Pohovor nanečisto byl výborná zkušenost.

Díky tomu jsem na důležitý pohovor šla prakticky připravená, v pohodě a bez stresu. Moc děkuji!

Serious Man

Ondřej Volák

Profesionální, přesto kamarádský přístup a velký přínos pro můj pracovní život! Zjistil jsem, co, jak a proč mám ve svém CV vylepšit. Práci jsem získal!

profesionální Man

Michal Koutný

Díky konzultaci CV jsem si upravil životopis a najednou z 6-ti zaslaných mailů se mi ozvalo 5 firem s pozvánkou na pohovor.  Děkuji!

Pavel foto.jpeg

Pavel Beníšek

Úprava mého IT životopisu proběhla na jedničku, rychle, efektivně, s jasnými a praktickými doporučeními. Děkuji za lidský a flexibilní přístup :-)

fotka reference.jpeg

Eliška Zíková

Díky konzultaci životopisu i přípravě na pohovor mám dnes super práci, ve které jsem naprosto spokojená! Všem mohu jen doporučit!

Portrét muže

Václav Chalupa

Skvělý, lidský, profesionální přístup a super rady. Výsledkem je úprava mého CV a mnoho užitečných rad, které nyní aktivně využívám při hledání nové práce!

VAŠE PŘÍBĚHY

"Když pan Štefan  musel v dubnu 2020 kvůli situaci s Covid19 skončit po osmi letech v oblasti marketingu a reklamy, přihlásil se i do jednoho našeho výběrka. Protože jsme o Štefanovi věděli, že je zkušený a schopný ve svém oboru, ale z jeho životopisu to nebylo úplně patrné, tak jsme mu nabídli naši službu CV Profi. 

     

Se Štefanem jsme během neformální a přátelské online konzultace nejdříve vyjasnili, o jakou pozici se chce ucházet. Poté jsme prošli jeho životopis krok za krokem a vysvětlili jsme mu, co, jak a proč má vylepšit. On si při tom sám uvědomil, co je v jeho CV špatně. V první chvíli se styděl, že on, člověk z marketingu, má úplně obyčejný životopis, který nedělá dobrý první dojem. Chytal se za hlavu, že je z marketingu a jeho životopis je nuda a on je pověstná kovářova kobyla.

     

Podle našeho návodu si svůj životopis změnil a výsledek byl vážně skvělý. Rozdíl byl patrný prvním pohledem a i lépe zpracovaný obsah životopisu ho ukazoval jako odborníka v oboru. Štefan v následujících několika málo týdnech našel novou práci v reklamní společnosti jako grafik."

Štefan Verbovský

"Pan Pavel se po narození syna rozhodl přestěhovat z Brna na severní Moravu, aby byl blíže svojí rodině. Bohužel zrovna v době první covidové vlny, která negativně postihla mnoho firem právě na severu Moravy.

S dlouholetými zkušenostmi v oboru strojírenství a prodeje se pustil do hledání práce v novém bydlišti. Odpověděl na několik nabídek a dařilo se mu získat i pozvání na pohovor. Ale očekávaná pracovní nabídka stále nepřicházela. V určité chvíli se pan Pavel rozhodl už nic neponechat náhodě a dokonale se připravit, a tak si rezervoval naši službu "Pohovor nanečisto".

 

Trénink jsme přizpůsobili jeho aktuální situaci, pozici a firmě, kde ho zrovna pohovor čekal. Vše jsme probrali krok za krokem. Pomohli jsme mu se zorientovat ve velkém množství informací, které k pohovorům dokážete v dnešní době najít. Dostal od nás zpětnou vazbu, jak na nás jeho vystupování působilo, doporučili jsme mu, co na jeho sebeprezentaci zlepšit a také jsme mluvili o tom, co případně může u pohovoru ještě nastat.

 

A jak se říká - těžko na cvičišti, lehko na bojišti - pan Pavel pracovní nabídku získal a také ji přijal."

Pavel Suchdol

"Romana je příjemná, mladá a krásná žena, která dlouhou dobu žije v Itálii, ale po smrti svého tatínka, se chce vrátit zpět do Čech, aby byla nablízku své mamince.

 

Před odchodem do Itálie pracovala hlavně jako bankovní poradce v několika předních českých bankách. V Itálii nyní pracuje jako recepční luxusního kosmetického salónu. Je to proto, že kvůli svojí nemoci může pracovat na maximálně šest hodin denně. A to je právě kámen úrazu při hledání práce. Jakmile Romana sdělí, že má zdravotní komplikaci, která jí nedovoluje plný pracovní úvazek, je okamžitě z výběrka vyřazena.

 

Příležitostí na zkrácený úvazek není mnoho. A tak jsme v rámci našich konzultací řešili hlavně, kde a jak takové příležitosti hledat a snažili jsme se najít jiné možnosti pro uplatnění Romany. Nakonec jsme přišly na to, že Romana umí velmi dobře italsky (na úrovni rodilého mluvčího), navíc ji to moc baví a tak se přihlásila do kurzu, který jí umožní využívat italský jazyk na profesionální úrovni v rámci vlastního podnikání.

 

Samozřejmě to ještě nějakou chvíli potrvá a do té doby se Romana nevzdává a trpělivě hledá a odpovídá na nabídky, které by jí umožnily zkrácený úvazek."

Romana Žížalová

bottom of page