top of page

KDO JSME

Jsme rodinná personální firma, zabývající se personálním poradenstvím a náborem pracovníků. Dnešní tým tvoří dohromady téměř deset lidí a společně nabízíme více jak sto dvacet let zkušeností z expertních i top manažerských rolí nejen v oblasti personalistiky a práce s lidmi, a to jak z ryze českých, tak i mezinárodních firem. Kromě zkušeností máme nadšení, chuť, spoustu dalších „skills“ a odhodlání pomáhat klientům i kandidátům. Zkrátka chceme propojovat obě strany k jejich spokojenosti. 

HC_tým.png

Myslíme jinak

Kromě toho všeho ale myslíme jinak, nechceme splynout s davem klasických personálních agentur, tak jak je známe, ale snažíme se “jít s dobou”, využívat moderní technologie, respektovat trendy v moderní personalistice a recruitmentu. Chceme propojovat správné lidi se správnými místy (proto nás zajímá firemní kultura a atmosféra týmu u našich klientů). Jak už z řádků vyplývá, jsme nadšenci do moderních technologií, sledujeme trendy a milujeme efektivitu, ale nemůžeme opomenout i to, že jsme profíci a svou práci se vždy snažíme odvést na maximum!

Jak to vzniklo?

Za značkou Human Capital s.r.o. stojí manželé Martin a Petra Kaletovi, kteří se rozhodli přemýšlet, žít a pracovat jinak.

 

A tady je náš příběh:

Začal se psát již v roce 2006 díky projektu lektořionline.cz, který založil Martin se svým společníkem s ambicí pomáhat firmám zprostředkovávat kvalitní lektory bez prostředníka. Projekt běžel poměrně zdárně, Martinovi umožnil opustit korporát a aktivně se začít zabývat vzděláváním a rozvojem. Díky tomuto projektu jsme se naučili myslet jinak a hodně nás posunul, ač nepřímo, k tomu, čemu se věnujeme nyní a v čem si troufneme říci, že jsme opravdu dobří.

Po čase dostal Martin nabídku, kterou nešlo odmítnout, akceptoval ji a opět se stal zaměstnancem. Své aktivity v projektu lektorionline.cz postupně utlumil, pustil se do práce a výzev, které před ním stály. Po čase se ukázalo, že ne vše, co bylo přislíbeno, bylo také dodrženo. V té době prožívala i Petra ve svém zaměstnání nepříjemné prozření, kdy svého zaměstnavatele požádala o drobné snížení úvazku tak, aby mohla spojit práci, rodinu a osobní život. Nebylo jí vyhověno, tudíž jsme si jednoho dne sedli a přemýšleli jsme, co s tím…

Rozhodli jsme se to uchopit jinak a vypsat si, jak bychom ideálně chtěli žít. Došli jsme k tomu, že rádi cestujeme a chtěli bychom mít možnost pracovat odkudkoli. Mít možnost pracovat, cestovat, ale také být rodiči a žít rodinný život. Takto vznikl nápad navázat na vzdělávání a rozvoj, spojit to s naší chutí pomáhat firmám i lidem a propojovat je. V listopadu 2015 tak vznikla naše rodinná personální agentura.

Postupem času, jak rostlo naše portfolio, rozrůstal se i tým a my už dnes nejsme jen dva, ale máme skvělou partu, která si stále zachovává rodinný ráz. Jako náš klient nebo kandidát se můžete potkat nejen se mnou - Martinem nebo mojí ženou Petrou, ale i s kolegyní Sylvou, Gábinou, Zuzkou, Bárou nebo třeba s kolegou Jirkou.

NÁŠ TÝM

Martin_foto.jpeg

Martin Kaleta

  • Grey LinkedIn Icon

Managing Partner

DSC_0452.jpg

Petra Kaletová

  • Grey LinkedIn Icon

Senior Recruitment Consultant

HC_ty%CC%81m_edited.jpg

Sylva Peková

  • Grey LinkedIn Icon

Recruitment Consultant

HC_ty%CC%81m_edited.jpg

Jiří Šrámek

  • Grey LinkedIn Icon

Recruitment Consultant

HC_tým.png

Gabriela Kociánová

  • Grey LinkedIn Icon

Recruitment Consultant

moje2.jpg

Barbora Šimánková

  • Grey LinkedIn Icon

Recruitment Consultant

bottom of page